О КЛИНИКЕ
ВРАЧИ
ОБОРУДОВАНИЕ
НОВОСТИ
КОНТАКТЫ
ЦЕНЫ

Дякуємо центру «Європейська медицина»!
18/03/15

Дякуємо центру «Європейська медицина» за надання можливості здачі аналізів на безкоштовній основі для дитини-сироти!
Дмитру Ткаченко, випускнику Градизької школи-інтернат, для підготовки до операції по виправленню косоокості потрібно було здати ряд аналізів. Коштів на здачу аналізів у хлопця не було . Завдяки допомозі центру «Європейська медицина» здано такі аналізи:
- група крові на резус-фактор
- реакція Вассермана
- загальний аналіз крові
- глюкоза крові
- рентген-дослід легенів
-ЄКГ-дослід

Дмитро щиро дякує працівникам лікувально-діагностичному центру «Європейська медицина» за таку вчасну та важливу допомогу! winked


Дякуємо центру «Європейська медицина»!

03/11/14
До проекту «Право на здоров’я» приєднався лікувально-діагностичний центр «Європейська медицина» у місті Кременчук. 19-тирічному Руслану, випускнику Андріївської школи-інтернат, на найблищий час заплановано операційне втручання, яке буде проведено в місцевій районній лікарні. Для підготовки до операції назначено здачу ряд платних аналізів та УЗІ. В центрі «Європейська медицина» хлопець безкоштовно здав потрібний аналіз крові. Щиро дякуємо центру «Європейська медицина» (м. Кременчук) за надану допомогу!


Отзыв о работе врача Лысак Марины Леонидовны:Отзыв о работе акушера-гинеколога, гинеколога-эндокринолога Илюхи Раисы Анатольевны:

Отзыв о работе акушера-гинеколога, врача ультразвуковой диагностики Бурьяненко Василия Дмитриевича, акушерки Щербак Ирины Витальевны, регистраторов Корниенко Лилии Владимировны и Торяник Ирины Петровны:

Отзыв о работе отоларинголога Салиховой Натальи Викторовны:

Отзыв о работе невропатолога Райской Натальи Ефимовны:

Отзыв о работе уролога, андролога, сексопатолога, врача ультразвуковой диагностики Крата Романа Владимировича:

Отзыв о работе регистратуры: